Mateřská škola logopedická | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola logopedická

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola je součástí Základní školy logopedické a Mateřské školy logopedické, která je zřízená podle § 16 odst. 9 zákona s celodenním, pravidelným provozem. Část dětí je ubytována na internátě, který je také součástí školy. Mateřská škola vzdělává děti se speciálními vzdělávacími potřebami, primárně s logopedickým postižením. Kapacita Mateřské školy je 11 dětí. V Mateřské škole je jedna heterogenní třída, kde pracují dvě učitelky a jedna asistentka pedagoga. Individuální logopedická péče probíhá od 8,00 – 9,30 hodin a je vedena speciálním pedagogem – logopedem. Kolektivní logopedické chvilky jsou denně zařazovány a prolínají další aktivity. Řízené pohybové aktivity jsou zařazovány pravidelně. Poměr spontánních a řízených činností je v denním programu vyvážený, děti mají dostatek prostoru i času pro spontánní hru. Děti jsou podněcovány k řečovému rozvoji, vlastní aktivitě a experimentování, plánování činností vychází z potřeb a zájmů dětí, Pro realizaci plánovaných činností jsou vytvářeny vhodné materiální podmínky, učitelky využívají různorodé formy a metody práce. Některé děti mohou být ubytovány na internátě. Pobytem na internátě se řeší delší vzdálenost od místa bydliště. K objektu patří velký pozemek s parkovištěm a dětskými hřišti. Při škole pracuje Nadační fond Jazýček, který pomáhá při realizaci aktivit určených dětem a žákům školy. Stále častěji se projevuje tíživá finanční situace v některých rodinách. Finanční příspěvky jsou získávány především za sběr starého papíru a z výstav, které připravuje škola v období Vánoc a Velikonoc. V rámci celoročního projektu zaměřený na sběr starého papíru je škola zapojena do soutěže škol spolupracující s firmou NAPOS, která zajišťuje odvoz a odkup papíru. Školní jídelna je zapojena do projektu firmy „Škola plná zdraví“.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Choustníkovo Hradiště
Ulice: Choustníkovo Hradiště 161
Telefon: 499 392 806

> Komentáře