Mateřská škola Rychnovek - Zvole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Rychnovek - Zvole

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Provozovatelem mateřské školy je obecní úřad v Rychnovku. Mateřská škola byla od 1.1.2003 součástí právního subjektu - Základní škola Rychnovek - Zvole, od 1.8.2006 je již samostatným právním subjektem. Od roku 1961 škola sídlí v bývalé faře a je jednotřídní. Škola stojí stranou komunikace, je obklopena spustou zeleně, polemi a řekou. Děti jsou přijímány od 3 let. V prvním patře mají k dispozici hernu, třídu a samostatnou ložnici. V přízemí je kuchyně, jídelna a sociální zařízení. Ke škole patří velká zahrada dostatečně vybavená k celoročnímu využívání (pískoviště, průlezky, houpačka, skluzavka, kladina, víceúčelová stěna pro míčové hry, stolečky a lavičky). Mírný svah je v zimě využíván k sáňkování. V srpnu 2011 skončila ve funkci ředitelky paní Marcela Klapková. Novou Ředitelkou školy byla na základě konkurzního řízení jmenována Mgr. Zuzana Polednová. Ve škole pracujeme podle Školního vzdělávacího programu "Se sluníčkem za pár let, objevíme celý svět", který platí po celý rok. Vzdělávání je realizováno individuálně i skupinově a směřuje cílevědomě k rozvoji dítěte. Mateřská škola je dostatečně vybavena hračkami a didaktickými pomůckami pro hry a tvořivou práci. Životospráva a psychosociální podmínky jsou přizpůsobeny potřebám dětí. Provádíme i poradenskou činnost pro rodiče ve věcech výchovy a vzdělávání. Rodiče mají možnost chodit za svými dětmi do třídy. Přijímáme i děti se specifickými vzdělávacími potřebami, které se učí žít v kolektivu zdravých dětí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Rychnovek
Ulice: Rychnovek - Zvole 1
Telefon: 775 771 364
E-mail: [email protected]

> Komentáře