Mateřská škola Cihlářská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Cihlářská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je odloučeným pracovištěm Mateřské školy Broumov. Najdete nás v místní části Broumov - Olivětín v Cihlářské ulici, čp. 156. Jsme sice vzdáleni od centra města, ale vlaková i autobusová zastávka jsou dosažitelné do 5ti minut. Budova školy, nedávno rekonstruovaná vila s částečně zachovanými vnitřními interiéry, se nachází v krásném rozlehlém parku, který je v současné době s pomocí dotací z EU dále upravován. Členitý terén se vzrostlými stromy a keři, s udržovanými trávníky i zpevněnými plochami poskytuje dětem nejen dostatek prostoru pro hry, ale také možnost bezprostředně a po celý rok pozorovat živou i neživou přírodu a její řád. V jedné části parku bylo vyhrazeno hřiště určené jen předškolním dětem. Máme zde kovové i dřevěné průlezky, hrad se skluzavkami, pískoviště, tabule pro kreslení i pružinová houpadla. Od jara 2011 stojí v zahradě i dřevěný altán, který slouží nejen pro hry, ale také jako útočiště před sluníčkem či deštěm. Vybudovali jsme také zpevněnou plochu pro jízdu na koloběžkách, s kočárky apod.. Podle možností zřizovatele budeme zahradu postupně dále vybavovat. Mateřské škole slouží celé přízemí budovy. Třída je vybavena stolky a židličkami ve třech velikostech, které vyhovují rozdílným výškám jednotlivých dětí, ve druhé části místnosti si děti mají možnost hrát v pokojíčku se sedací soupravou a knihovničkou, v kuchyňce či kadeřnictví. K dispozici jsou koutky literární, výtvarný a pracovní a velké množství stavebnic. Děti si mohou hrát s řadou stavebnic a her, které jsou umístěny tak, aby byly dosažitelné pro všechny - tedy v pojizdných kontejnerech, zavěsných koších a skříňkách s kastlíky. Využíváme také velkou školní tělocvičnu s množstvím nářadí a pomůcek pro cvičení i hry. Tělocvična nám slouží i jako společenský sál při pořádání karnevalů, bálů a jiných slavností.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Broumov
Ulice: Cihlářská 156
Telefon: 739 572 810
E-mail: [email protected]

> Komentáře