Mateřská škola Vančurova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Vančurova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Organizace dne je přizpůsobena potřebám dítěte předškolního věku. Organizace dne může být upravena v souvislosti s nadstandadními aktivitami v mateřské škole (výlety, různé vzdělávací projekty, kultura atp.). 6,30 – 9,30 hod Scházení dětí, hry podle přání dětí, didakticky zacílené činnosti, jazykové chvilky, záměrné i spontánní učení individuálně, ve skupinách i frontálně, opakování známého, cvičení nebo pohybové hry a chvilky, hygiena, svačina. 9,30 – 11,30 hod Příprava na pobyt venku, pobyt venku (do okolí MŠ, do přírody, na školní zahradu). 11,30 – 12,30 hod Hygiena, oběd, příprava na odpočinek. 12,30 – 14,00 hod Poslech pohádek a příběhů, čtení na pokračování, odpočinek dle potřeby dětí (od 13,00 hod. možnost využít klidových činností pro děti). 14,00 – 16,00 hod Hygiena, svačina, hry a zájmové činnosti dětí, individuální práce s dětmi dle jejich zájmu a potřeb, podle počasí pobyt na školní zahradě.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Náchod
Ulice: Vančurova 1345
Telefon: 491 428 695

> Komentáře