Mateřská škola Dolany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Dolany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola sídlí v budově s obecním úřadem. Budova je přízemní a její technický stav je vyhovující. Mateřská škola má samostatnou šatnu, hernu, jídelnu a ložnici, ve které je od roku 2012 nová podlaha z PVC, sociální zařízení a sborovnu s šatnou pro učitelky. Před budovou je rozlehlá zahrada s pískovištěm, průlezkami, klouzačkou a houpačkami. Všechny herní prvky jsou nové od prázdnin roku 2011. Postupně docházelo k dalšímu doplňování a úpravám. Přibyl nám krásný altán a "závodní ovál" pro trojkolky. Konečná rekonstrukce zahrady byla ukončena v roce 2014. Školní zahrada je vybavena tak, aby umožňovala dětem dostatek rozmanitých aktivit a pohybu. Vybavení a nábytek v mateřské škole je částečně původní a částečně obnoveno. Nově vybaveny jsou sociální zařízení a nábytek v herně. Vybavení vyhovuje potřebám a počtům dětí a splňuje hygienická kritéria. Všechny vnitřní i venkovní prostory splňují bezpečnostní a hygienické normy dle platných předpisů.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dolany
Ulice: Dolany 84
Telefon: 734 620 990
E-mail: [email protected]

> Komentáře