Mateřská škola Rohoznice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Rohoznice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Rohoznice je jednotřídní venkovská mateřská škola rodinného typu, která se nachází v pěkném přírodním prostředí. Budova mateřské školy byla postavena v roce 1977 a v posledních letech proběhla kompletní rekonstrukce jak budovy, tak i vnitřního vybavení. V přízemí naší MŠ se nachází šatna, umývárna a WC (rekonstruováno r. 2002), dále třída a herna, která zároveň slouží jako ložnice (rekonstrukce r. 2015) Vedle herny je kancelář hospodářky, šatna učitelek, malá ředitelna a školní kuchyň, která splňuje hygienické normy (rekonstruováno r. 2007). Třída je vybavena novým nábytkem (stoly a židličky, nábytek), které dětem velice vyhovují a zároveň odpovídají nejnovějším parametrům ve vzdělávání dětí předškolního věku. Součástí mateřské školy je školní kuchyň, která vaří pro naše děti a zaměstnance naší mateřské školy. Zahrada mateřské školy je velice prostorná a obklopuje celou budovu. Je využívána ve všech ročních obdobích, k sezonním činnostem i sportovním aktivitám. Většina plochy zahrady je zatravněna a vybavena dřevěnými a kovovými průlezkami, skluzavkami a dřevěným domečkem. Před domečkem je pískoviště, které při odchodu zakrýváme plachtou. Okolo pískoviště a skrz travnatou plochu vedou chodníky, které slouží dětem k využití kol, tříkolek a odrážedel. Všechny venkovní prostory splňují bezpečnostní a hygienické normy dle platných předpisů. Provoz mateřské školy je od 6,30 – 15,45 hodin. Rodiče přivádí ráno děti do 8,00 hodin, po obědě vyzvedávají do 12,30 hodin a odpoledne pak mezi 14,00 – 15,45 hodin. Celková kapacita mateřské školy je 28 dětí.

> Otevírací doba

6:30 – 15:45

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Rohoznice
Ulice: Rohoznice 145
Telefon: 493 693 530
E-mail: [email protected]

> Komentáře