Mateřská škola Husova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Husova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme pětitřídní mateřská škola využívající prostor tří vzájemně nepropojených budov, obklopená velkou zahradou. Škola je samostatným právním subjektem, zřizovatelem je Město Hořice. V roce 2015 došlo k celkové rekonstrukci školy (výměna oken, sanační práce, oprava střech, zateplení budov, fasáda). Postupná rekonstrukce probíhá i na školní zahradě. Za školou je nově vytvořena zahrádka s pěstebními truhlíky a ovocnými stromky. V zadní části zahrady vyrostla herní krajina s pahorky, hradem, motorickými prvky (zážitkové chodníčky, lana, zóna pro hry s přírodninami…). Atmosféru zahrady dotvářejí dřevěné sochy, atypický altán a labyrint z proutí. Nově bylo vybudováno multifunkční mlhoviště, které slouží dětem v letních měsících nejen k osvěžení, ale i k pohybovým a smyslovým hrám. Na zahradě jsou pískoviště, dřevěné herní prvky, zahradní nábytek, plocha s brankami k míčovým hrám. Pracujeme podle školního vzdělávacího programu Barevný rok. Činnosti nabízíme dětem v rámci tematických celků, hravou formou rozvíjíme celkovou osobnost dítěte, jeho znalosti, dovednosti a schopnosti. Pohoda je základní podmínkou pro spokojený pobyt dítěte v naší mateřské škole.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hořice
Ulice: Husova 2166
Telefon: 493 624 096
E-mail: [email protected]

> Komentáře