Mateřská škola Na Habru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Na Habru

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Škola se nachází nedaleko náměstí, vedle ZŠ Na Habru. Byla založena 28. 10. 1924 pod názvem Husův dětský dům a od té doby stále slouží stejnému účelu. 10. července 1926 ji navštívil pan prezident T. G. Masaryk. Dnes je jejím zřizovatelem Město Hořice. Jsme třítřídní mateřská škola s kapacitou 84 děti, celodenním provozem od 6:00 – 16:00 hod. I. třída „Kuřátka“ – pro nejmladší děti, zpravidla 3 – 4 leté II. třída „Žabičky“- zpravidla pro děti ve věku 4 – 5 let III. třída „Berušky“ - pro děti 5 – 6 leté a děti s odkladem školní docházky. V mateřské škole pracuje šest přívětivých učitelek a pět ochotných provozních zaměstnankyň. Škola má svou školní jídelnu a velkou, prostornou zahradu. Interiér působí příjemnou specifickou atmosférou. V roce 2016 - 2017 byla provedena sanace budovy a rekonstrukce teras. V současné době probíhá revitalizace zahrady.

> Otevírací doba

6:00 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hořice
Ulice: Jablonského 1108
Telefon: 493 627 095
E-mail: [email protected]

> Komentáře