Mateřská škola Valdice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Valdice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Škola je zaměřena na rozvoj individuální osobnosti dítěte v průběhu celého dne při všech činnostech, na spolupráci s rodinou, na vytvoření atmosféry pohody, radosti, tvořivosti a sounáležitosti. Podporuje zdravý fyzický a psychický vývoj dítěte přiměřeně k jeho věku. Škola umožňuje zařazení dětí se zdravotními problémy, dětí z málo podnětného prostředí, dětí se sníženou psychosociální adaptabilitou. Prosazujeme právo na přístup do mateřské školy každému dítěti, jehož rodiče a rodina mají zájem. Speciální program zaměřujeme na děti vadně mluvící, zdravotně oslabené a zařazujeme do výchovné práce aktivity, které napomáhají zlepšení stavu. Spolupracujeme s dětskými a odbornými lékaři, se spec. pedagogy Pedagogické poradny Jičín, dle potřeby s SPC Trutnov. Ve výchovné práci nabízíme dětem základní pravidla chování a jednání ve skupině, vytvoření vnitřního řádu, který by jim pomohl orientovat se v běžných životních situacích. Učíme děti tolerovat a přijímat děti handicapované a umět se v sociálně přijatelné formě prosadit. Ve spolupráci s rodinou respektujeme rodinu jako partnera s porozuměním pro vlastní volbu výchovného stylu a životních hodnot u svých dětí. Pomaháme vytvořit podmínky pro citovou vazbu mezi rodičem a dítětem, umožňujeme volný vstup rodičům do MŠ, připravujeme společné akce s rodiči.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Valdice
Ulice: Školní 144
Telefon: 493 533 340
E-mail: [email protected]

> Komentáře