Mateřská škola Mladějov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Mladějov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola je zřízena jako příspěvková organizace, zřizovatelem je Obec Mladějov. Mateřská škola se nachází v klidné části obce v pěkném prostředí, obklopena zelení a hezky zařízenou zahradou. Máme zde hodně dětských herních prvků, které splňují všechny atesty potřebné pro vyžití předškolních dětí. MŠ je jednotřídní, heterogenní s kapacitou 24 dětí od 2 – 6 /7/ let. Výchovně vzdělávací práce je zaměřena jak na mladší děti, u nichž se zaměřujeme na začlenění do kolektivu, tak na děti, které připravujeme na vstup do základní školy. Vedeme děti k samostatnosti, rozhodnosti, zodpovědnosti, společenským návykům, slušnému chování k sobě se navzájem, k ohleduplnosti. Výchovně vzdělávací proces zajišťují dvě plně kvalifikované učitelky, provozní pracovníci zde pracují tři. Koncepce naší mateřské školy je zaměřena na rozvoj dětské osobnosti v přirozeném prostředí vrstevníků s ohledem na jejich individuální potřeby, zájmy a možnosti. Děti vedeme k samostatnosti, vzájemné toleranci a pomoci jeden druhému. Naším cílem je probouzet u dětí aktivní zájem o poznávání a objevování světa, ve kterém děti žijí a probouzet chuť se něčemu novému naučit, což využijí v dalším životě.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Mladějov
Ulice: Mladějov č.p. 85
Telefon: 493 576 214
E-mail: [email protected]

> Komentáře