Mateřská škola Bystřice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Bystřice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Bystřice je venkovská škola, která je od roku 2003 jednotřídní. Její historie je více než stoletá. Budova stojí na důstojném místě v obci od roku 1892. Od tohoto roku se v této budově učily děti ve dvou třídách. V roce 1947 byla zřízena v budově školy i jednotřídní škola mateřská. V roce 1976 ukončila v této budově činnost základní škola a děti začaly dojíždět do ZŠ v Libáni. Mateřská škola v budově zůstala a rozrostla se na dvě třídy, ve kterých bylo umístěno 46 dětí, ve dvou odděleních. V současné době je v mateřské škole umístěno 28 dětí z obce Bystřice, a okolních šesti obcí. Před budovou školy je nová parková úprava a přiléhá k ní veliká zahrada, která je celoročně využívaná pro pobyt dětí venku. Zahrada je vybavena pískovištěm, domečkem na hraní, skluzavkami, průlezkou a fotbalovými brankami. K letnímu využití slouží bazén. Zahrada byla doplněna novými herními prvky. MŠ je zařízena ve dvou velkých místnostech v prvním patře budovy. Součástí je šatna a sociální zařízení. Jedna místnost je využívána jako herna a druhá jako ložnice a prostor pro pohybové vyžití. V přízemí je školní kuchyň s jídelnou. Další prostory patří obci. Zřizovatelem je Obec Bystřice.

> Otevírací doba

dle ebu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Bystřice
Ulice: Bystřice 23
Telefon: 493 598 644
E-mail: [email protected]

> Komentáře