Neposedové - herna pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Neposedové - herna pro děti

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Herna se nachází vedle prostoru, ve kterém cvičíme s dětmi. Tedy na adrese Chopinova 103/7 v centru Havířově, vchod najdete z ulice Na Nábřeží. Herna je otevřena pro širokou veřejnost, můžou přijít i ti, kteří k nám nechodí na plavání nebo cvičení. Neposedové jsou didaktickou hernou, která podpoří vývoj motoriky a logiky dětí. Našim cílem je vytvořit příjemné místo, jak pro maminky, tak pro děti. V herně najdete spoustu hraček pro rozvoj, dále odrážedla, trampolínu, houpací prkna, klouzačku, houpačku nebo žebřinu. Všechny hračky a pomůcky jsme vybírali od českých výrobců, kteří pracují se dřevem. Na své si v Neposedech příjdou děti od půl roku do 6 let. Ve vrchním patře herny máme i odpočinkovou zónu pro maminky. Po příchodu do herny vám nabídneme kávu nebo čaj (dobrovolný příspěvek). Pokud vám vaše dítě dovolí, tak si zde můžete v klidu vypít kávu a pročíst časopis. V Neposedech můžete také nahrazovat zameškané lekce cvičení. Buď si náhradovém systému v kalendáři náhrad najdete záložku Neposedové, ve které si vyberete čas náhrady. Takto si zajístíte místo. Nebo příjdete do herny a řeknete, že si jdete nahradit omluvenou lekci. Do herny můžete přijít v uvedenou otvírací dobu a hrát si. Nemusíte se nikde dopředu přihlašovat.

> Otevírací doba

pondělí 9:15-12:00 14:00-19:00

úterý zavřeno

středa 8:30-12:30 14:00-19:00

čtvrtek 8:30-12:30 14:00-17:00

pátek zavřeno 13:00-18:00

sobota 9:00-12:00 (mimo 11. ledna 2020)

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Havířov
Ulice: Chopinova ulice 103/7
Telefon: 777 321 349
E-mail: [email protected]

> Komentáře