Dvěděti Café | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dvěděti Café

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

DVĚDĚTI CAFÉ PRODEJNA HRAČEK - KAVÁRNA / CUKRÁRNA - DĚTSKÝ KOUTEK Možnosti prodejny: - posezení s přáteli u dobré kávy, zákusků a dortů - možnost obchodních schůzek apod. - pořádání dětských oslav apod. - vchod je vybaven nájezdem pro vozíčkáře Nabídka prodejny: - prodej dřevěných a dalších hraček - výdejní místo Vašich objednávek z našeho eshopu Dvěděti.cz - mnoho druhů káv Montecelio - bio kávy - dorty - domácí zákusky a koláče - chlebíčky a bagety - prodej zdravého mlsání - křupek, tyčinek, sypaných čajů a dalších Vytvořili jsme pro Vás neobyčejnou kamennou prodejnu, kde si s pomocí personálu můžete sami vybrat "ošahat a okoukat" právě takové hračky, které se pro Vaše dítě/děti budou hodit nejlépe. A to není všechno. Můžete u nás s přáteli posedět u výborné kávy, dortů a zákusků, přičemž si Vaše děti mohou pohrát v dětském koutku bohatě vybaveném našimi dřevěnými hračkami. Navštivte nás, rádi Vás přivítáme.

> Otevírací doba

Po-Pá 8.00-18.00h
So 9.30-18.00h.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdek-Místek
Ulice: tř. T.G.Masaryka 1365
Telefon: 737 859 941

> Komentáře