Lumpíkov herna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lumpíkov herna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Lumpíkov z. ú. (zapsaný ústav - dříve obecně prospěšná společnost), zároveň chráněná dílna. Lumpíkov – tvoříme komunitu, stmelujeme. Vytvořili jsme místo pro setkávání rodin s dětmi, kde si rodiče mohou předávat zkušenosti a děti se od sebe navzájem učí formou her. S rostoucím věkem dětí se mění potřeby rodiny a postupně řeší návrat pečujícího rodiče zpět do práce. Jelikož se trh práce neustále vyvíjí, může být návrat do zaměstnání obzvláště po několika letech náročný. S tímto problémem pomáháme rodičům formou vzdělávacích kurzů, kdy část z nich je dotována z Evropského sociálního fondu. Účastníkům pomáháme hledat zkrácené a flexibilní úvazky. Sami se aktivně podílíme kromě flexibilního zaměstnávání rodičů také na zaměstnávání tělesně postižených, kteří tvoří více než 50 % našich zaměstnanců. Uvědomujeme si, že jejich pozice na trhu práce bývá také obtížná. Skloubit rodinu a práci nebývá vždy jednoduché. Zaměstnaným rodičům poskytujeme celoroční péči o děti v dětské skupině. Navíc organizujeme o prázdninách příměstské a pobytové tábory, což rodičům ulehčí zajištění hlídání dětí. Při naší práci s rodinami se bohužel setkáváme s různými problémy, v některých případech dokonce i s domácím násilím. Tento jev má negativní dopad nejen na rodiče, ale i na děti. Nabízíme v této oblasti komukoli bezplatnou právní i psychologickou pomoc díky podpoře Nadačního fondu OKD.

> Otevírací doba

Po - Pá 9:00 - 12:30, 15:00 - 19:00

So 15:00 - 19:00

Ne 9:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdek - Místek
Ulice: Tř. T. G. Masaryka 1108
Telefon: 778 052 527
E-mail: [email protected]

> Komentáře