Ostravská muzejní noc na Dole Michal | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ostravská muzejní noc na Dole Michal

> Termín

6.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

18.00–24.00 Zpřístupnění areálu Dolu Michal Mezi 18 a 22 hodinou bude pro veřejnost zpřístupněna administrativní budova Dolu Michal, přičemž návštěvníci mohou navštívit výstavu českého výtvarníka Otto Plachta v Cechovně či se zúčastnit workshopu odlévání kovových plaket v Řetízkové šatně. Rezervace není nutná. 19.00–20.00, 20.30–21.30, 22.00–23.00 Noční prohlídka Dolu Michal s průvodcem V průběhu večera proběhnou celkem 3 speciálně připravené noční prohlídky Dolu Michal s průvodcovským výkladem. Zájemci o prohlídku projdou administrativní budovou do těžní budovy, areálem Dolu Michal a prohlídku zakončí u funkčního parního stroje. Rezervace není nutná. 19.00–21.30 Animační výtvarný program pro děti na výstavě Otto Plachta Animační výtvarný program pro děti probíhající v cechovně Dolu Michal připravený pro výstavní projekt českého výtvarného umělce Otto Plachta. Program je vhodný pro děti od 4 do 15 let. Děti se mohou připojit kdykoli v časovém rozmezí 19.00–21.30 h. Na průběh programu budou dohlížet studenti Katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. Rezervace není nutná. vstup volný KONTAKT: T: +420 724 664 010 E: [email protected] W: dul-michal.cz

> Otevírací doba

18:00 - 00:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Důl Michal

> Komentáře