Ostrava žije první pomocí 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ostrava žije první pomocí 2020

> Termín

17.5.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hrad s námi žil první pomocí dlouhých 11 ročníků, poskytl nám nespočet možností a zajímavých míst k uskutečnění všech našich nápadů na situační stanoviště, na kterých si mohly jak nezdravotnické složky Integrovaného záchranného systém (IZS), tak příznivci z řad veřejnosti vyzkoušet své schopnosti v poskytování první pomoci. Minulý rok jsme se rozhodli pro změnu místa konání a akci jsme přesunuli do nových prostor. Návštěvníci i soutěžící byli nadšeni, proto se sejdeme na stejném místě i letos. Dovolujeme si vás proto pozvat na akci Ostrava žije první pomocí 2020, která se uskuteční 17. května 2020 v ostravském Trojhalí Karolina. Trojhalí Karolina je komplex budov v bezprostřední blízkosti OC Forum Nová Karolina. V minulosti sloužilo jako elektrocentrála a ústředna, dnes je z něj podstatná průmyslová architektonická památka a stalo se útočištěm mnoha významných akcí. Jmenovat můžeme například taneční soutěž Trend cup či sraz tunningových automobilů Tunning show . Špatného počasí se bát nemusíte, celý prostor je zastřešený. Koncept celé akce zůstává nezměněn, takže i nadále budete mít možnost se zdokonalit a vzdělat v oblasti první pomoci na zážitkových trasách pro veřejnost. Nabídneme vám velice pestrý doprovodný program, dětskou trasu první pomoci a budete mít tradičně možnost sledovat napínavou soutěž nezdravotnických složek IZS. V rámci uctění památky naší zesnulé paní velitelky Marcely Peterové se Záchranný tým OS ČČK Ostrava rozhodl dát soutěži nezdravotnických složek název Memoriál Marcely Peterové. Jestliže chcete mít aktuální informace nejen o akci Ostrava žije první pomocí, ale také o Záchranném týmu OS ČČK Ostrava, budeme rádi, když navštívíte naši facebookovou stránku Záchranný tým ČČK Ostrava, webové stránky http://www.ostravazijeprvnipomoci.cz/ nebo instagramový účet @zachrannytymcck

> Otevírací doba

09:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: K Trojhalí 3361/5

> Komentáře