Rozhledna Vážany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Vážany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přístup: Rozhledna se nachází nedaleko silničky spojující Vážany a Újezdec (je zároveň trasou Bzenecké cyklostezky), a to na severním okraji Vážan. V místě, kde stojí anténní stožár, nutno odbočit na menší křižovatce za obcí vpravo. Rozhledna se nachází cca 100m od této křižovatky. Na místo lze dojet automobilem. Výhled: výhled na pohoří Chřiby, Bílé Karpaty, Pálavu, Hostýnské vrchy či Dolnomoravský úval Historie: Zhruba 10 km jihozápadně od Uherského Hradiště nalezneme malou obec Vážany, která se od září 2006 může turistům pochlubit nově vybudovanou rozhlednou v lokalitě nazvané Doubí (358 m). Jedná se o jednoduchou trámovou konstrukci s točitým kovovým schodištěm dosahující výšky cca 8 metrů. Rozhledna je dílem místních nadšenců a obecní rozpočet vyšla na cca 85 tisíc korun. První návštěvníci mohli na věž vystoupat 30. září 2006.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vážany

> Komentáře