Havřická stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Havřická stezka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Havřická stezka seznamuje s historií místní části Havřice. Připomíná zdejší nejstarší průmyslový podnik – cihelnu, ale také vinohradnictví, které bylo pro obec v minulosti velmi významné, což dokládá na lidové stavitelství (dochované vinohradské búdy). Dozvíte se o bývalém zámečku Obora, známém spíše pod názvem „Pepčín" (místo, kde stával, je vzdáleno 1,6 km od stanoviště č. 1). Poznáte přírodní zajímavosti a současně si užijete krásný výhled na Bílé Karpaty. Od panelu č. 2 směrem k č. 1 je náročné stoupání s výhledem na Bílé Karpaty, od panelu č. 3 je dostupná železniční zastávka Havřice, od hvězdárny lze pokračovat po zelené nebo planetární stezce, k infopanelu č. 9 se dostanete po cyklostezce. Na této trase se nachází i dalekohled a panorama. Obtížnost: převážně po polních cestách, místy náročné stoupání. Délka trasy: 7,5 km. Pro pěší i cyklisty.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Nad Cihelnou

> Komentáře