Mateřská škola Libáň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Libáň

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola v Libáni je součástí příspěvkové organizace od 1.1.2003, kdy se škola stala právním subjektem. Funguje jako odloučené pracoviště. Je umístěna v novější části města, asi 250 m od náměstí.. Budova školky byla dokončena v roce 1983. V letech 1996-97 bylo provedeno zateplení budovy včetně nové omítky, což přispělo ke zlevnění provozu (elektrické vytápění). K mateřské škole patří rozlehlá zahrada, která prošla v roce 2014-2015 celkovou úpravou.Vznikla jako komponovaná naučná zahrada proložená herními prvky, které budou podporovat zručnost a fyzickou zdatnost našich dětí ( výukový altán, smyslové chodníky, pyramida, pavučina, houpačka, hnízdo, jezevčík, kladina, basketbalový koš, kreslící tabule, dvě pískoviště se zastíněním, vrbové iglů, skluzavka, dřevěné lavičky ).Děti mají k dispozici i zahradní herní sestavu „Kavčí věže“ - Tomovy parky.Celkový vzhled zahrady doplňuje výsadba nové zeleně.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Libáň
Ulice: Na Sídlišti 550
Telefon: 731 881 205
E-mail: [email protected]

> Komentáře