Rozhledna Obecnice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Obecnice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Třináctimetrová dřevěná rozhledna z roku 2011, postavená společně s dalšími pěti rozhlednami na uherskobrodsku podle stejných plánů. Výhledu ze zastřešené plošiny ve výšce 10 metrů brání jižním směrem vysoký les (V. a M. Lopeník, Troják, Uherský Brod, Vizovické vrchy, Doubrava, Komonec, Klášťov, Chřiby, Brdo). K rozhledně vedou tři cesty. Nejkratší je ze sedla hlavní silnice Veselí nad Moravou – Strání. Na vrcholu prudkého stoupání se na parkovišti odbočí doleva a po hrubé asfaltce se po 250 metrech dojede k odbočce, kde se sjede vlevo a po lesní pěšině se po 350 metrech dojede téměř po rovině k rozhledně. Z rozcestí Dubina, což je pro změnu na sedle silnice Korytná – Strání, se buď sjede 100 metrů směrem na Strání a po červené se pak po velmi kamenité cestě dojede do prudkého kopce na vrchol, kde se u chaty odbočí doprava a po 200 metrech se vysokým lesem šikmo dojede k rozhledně. Poslední možností je odbočit sto metrů pod sedlem Dubina a kolmo po louce vyšlápnout kilometrové stoupání do příkrého kopce, kde už je pod lesem vidět rozhledna. Všechny cesty jsou sjízdné pouze na horském kole.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Korytná

> Komentáře