Rozhledna Králov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Králov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Třináctimetrová dřevěná rozhledna z roku 2011, postavená společně s dalšími pěti rozhlednami na uherskobrodsku podle stejných plánů. Kruhový výhled ze zastřešené plošiny ve výšce 10 metrů (Uherský Brod, Bánov, Vizovické vrchy, V. a M. Lopeník, Jelenec, Velká Javořina). Z Bánova, ležícího těsně vedle nového obchvatu z Uherského Hradiště směrem na Starý Hrozenkov se na samém jižním okraji obce dáme doprava a po nové asfaltové stezce nejprve přejedeme po mostě hlavní silnici a pak po 760 metrech dojedeme k odbočce stoupající kolmo do kopce. Ignorujeme přitom lákavou asfaltku k letišti, která ovšem dál nevede. Po kamenité cestě mezi poli vystoupáme po 2 kilometrech až k rozhledně, kterou budeme mít po celou dobu jízdy na obzoru na očích. Z opačné strany odbočuje po necelých 2 kilometrech z Uherského Brodu k rozhledně asfaltová silnice do Králova, kde projedeme kolem hospodářských budov a pak se zakousneme do 1500 metrů prudkého, místy i příkrého stoupání rovněž po kamenité polní cestě. Obě cesty jsou sjízdné pouze na horském kole.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Bánov

> Komentáře