Mateřská škola Beruška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Beruška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Beruška má kapacitu 114 dětí, které jsou rozdělené do pěti homogenních tříd. V současné době jsou všechny třídy plně kapacitně využité. Školu navštěvují děti z Chlumce nad Cidlinou a z okolních obcí. Současné předškolní vzdělávání podporuje rozvoj osobnosti dítěte předškolního věku, podílí se na jeho zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji a na osvojení základních pravidel chování, základních životních hodnot a mezilidských vztahů. Cílem naší mateřské školy je vytvořit školu přirozenou a smysluplnou, která respektuje osobnost dítěte, jeho vývojové zvláštnosti a přihlíží k jeho individuálním potřebám a zájmům. Úzce spolupracujeme s rodiči. Snažíme se vytvořit prostředí, kde se děti budou dobře cítit, učit se a plně prožívat svět kolem sebe, kde budou mít chuť poznávat, přemýšlet a tvořit. U nejstarších dětí zkracujeme pobyt na lehátku. Děti, které nespí, poslouchají delší pohádky či klidnou hudbu, potom si hrají nebo se věnují některé nabízené činnosti. Náplň dne není náhodná, ale pečlivě a cílevědomě připravovaná učitelkami pro každou věkovou skupinu. Máme zpracovaný svůj Školní vzdělávací program, který jsme nazvali "S Beruškou teď, poznáme svět" a skládá se z deseti hlavních témat. Jednotlivé třídy mají zpracovaný program pro svoji věkovou skupinu dětí. Vlastní práce s dětmi respektuje osobní dispozice dítěte, to znamená, že s dětmi pracujeme individuálně i v malé skupině.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Chlumec nad Cidlinou
Ulice: Pod Loretou 460
Telefon: 495 485 520
E-mail: [email protected]

> Komentáře