Cukrárna Titique | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukrárna Titique

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme útulné a příjemné café-bistro, kam můžete od brzkého rána zajít na výbornou kávu, čerstvě upečený koláč či bábovku, případně si pochutnat na obložené bagetě, chlebíčku s domácí pomazánkou nebo si nechat zapéct panini či zkusit některý ze slaných koláčů. Po celý den dopékáme a doplňujeme, takže si můžete po obědě u kávy vychutnat některý z našich dortů či si navečer odnést pár kousků domů. Pečeme podle osvědčených, léty prověřených receptů a k výrobě používáme kvalitní a poctivé suroviny. Do našich výrobků používáme jen to, co se používá při domácím pečení – opravdové máslo, vejce, kvalitní čokoládu či čerstvě mletou mouku. Najdete u nás klasické zákusky, dorty, koláče a buchty, ale také dezerty, které potkáte na cestách po světě. Rádi upečeme svatební či narozeninový dort, připravíme sladký bar nebo přichystáme coffeebreak

> Otevírací doba

PO - NE (9:00 - 19:00)

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velehrad
Ulice: U Lípy 302/302
Telefon: 576 130 721

> Komentáře