Mateřská škola Prointepo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Prointepo

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Školku navštěvují děti s potřebou podpůrných opatření ve vzdělávání od 2 let, paní učitelky a pedagogické asistenty pracují s dětmi ve věkově smíšené skupině podle Školního vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání s přihlédnutím k jejich speciálním vzdělávacím potřebám. Jsme školka samostatně zřízená podle paragrafu 16, odst. 9 školského zákona (v platném znění). Provoz školky je od 7:00 do 16:00 hodin, pro děti je zajištěn pitný a stravovací režim (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina). Kapacita mateřské školy je 14 dětí. Každé dítě bereme jako individualitu a při výchovných a vzdělávacích činnostech respektujeme jejich tempo, osobnost, speciální potřeby a zdravotní stav. Mateřská škola úzce spolupracuje s odborným týmem Centra Prointepo – logopedem, psychologem, fyzioterapeuty, speciálním pedagogem a ergoterapeutem. Nedílnou součástí programu školky jsou také terapie: přírodní terapie Reiki, canisterapie a hudební dílny a výtvarné dílny.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Hrubínova 1458/1
E-mail: [email protected]

> Komentáře