Koupaliště | Bystřice pod Hostýnem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště | Bystřice pod Hostýnem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hostýnské vrchy jsou pověstné krásnou přírodou. Možnosti pro aktivní odpočinek ale nenabízejí jen lyžařské či cyklistické trasy, ale i koupaliště v městském lesoparku Zahájené v Bystřici pod Hostýnem, kde si na své přijde každý. Návštěvníci mají k dispozici velký, téměř padesáti metrový bazén, dvě skluzavky a zónu s možností skákání do vody. Koupaliště je uzpůsobeno pro všechny zájmové skupiny z řad rodin, seniorů či sportovně aktivních lidí. Rodiny s dětmi uvítají brouzdaliště, skákací hrad, trampolínu nebo dětské hřiště. Sportovně naladění návštěvníci si mohou zahrát beach volejbal či ping pong a dále mohou využít každodenního ranního a večerního kondičního plavání. Široký sortiment rychlého občerstvení uspokojí i náročné zákazníky. Každý prázdninový víkend se můžete těšit na aqua aerobic, animační kroužek pro děti nebo na promítání filmů v letním kině Koupák, který se nachází v areálu koupaliště. Držitelé celosezónních permanentek mají vstup do kina zdarma.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Bystřice pod Hostýnem
Ulice: Sportovní 29

> Komentáře