Mateřská škola Praskačka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Praskačka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Každý den se ve školce řídí daným režimem. Jednou z jeho částí je výchovná a vzdělávací část, zaměřená na vyvážený rozvoj dětské osobnosti. Velkou pozornost věnujeme především rozvoji kladných morálněvolních vlastností, estetické činnosti s větším zaměřením na výtvarnou činnost a pak různým projektům. Tématem letošního projektu je ekologie. Další velmi důležitou částí života ve školce je hra, ať již řízená nebo spontánní. Zde jsme se zaměřili především na zřizování a vybavení různých dětských koutků, za nemalého přispění rodičů. Za to jim velmi děkujeme. Školka také spolupracuje se školou, společně se účastníme různých akcí, jako jsou výlety, exkurze, divadelní představení atd. Soutěžíme v Praskačském zpěváčkovi. Využíváme ke cvičení tělocvičnu školy a školní družina zase naši zahradu a její vybavení.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Praskačka
Ulice: Praskačka 60
Telefon: 606 061 333

> Komentáře