Mateřská škola Lhota pod Libčany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Lhota pod Libčany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme venkovská mateřská škola Písnička, protože se u nás často a rádo zpívá. Hezká písnička nás provází celým dnem téměř při všech činnostech – je účinnou motivací, dovede vyjádřit radost i smutnou náladu, pěkně se při ní usíná, tancuje i cvičí. Najdete nás v obci Lhota pod Libčany vzdálené 12 km od města Hradce Králové směrem na Prahu. Jednopatrová budova mateřské školy se nachází v centru obce uprostřed rozlehlé zahrady se vzrostlou zelení, navršeným kopcem, velkým pískovištěm, altánem, zahradním nábytkem a množstvím průlezek a dalších herních prvků, kde děti získávají fyzickou zdatnost, obratnost a pohybové dovednosti. V suterénu je umístěna i prádelna, která slouží k praní, sušení i mandlování veškerého prádla mateřské školy, včetně dětských ručníků a ložního prádla. Děti jsou heterogenně rozděleny do dvou prostorných a světlých tříd zařízených moderním nábytkem. Vybavení pomůckami se každý rok doplňuje. Celková kapacita mateřské školy je 50 dětí, přijímají se děti zpravidla od tří let. Celodenní provoz je od 6:30 do 16°° hodin.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Lhota pod Libčany
Ulice: Lhota pod Libčany 99
Telefon: 778 050 101
E-mail: [email protected]

> Komentáře