Ranč Kostelany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ranč Kostelany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

WESTERNOVÉ MĚSTEČKO Neodmyslitelnou součástí rozlehlého areálu Ranče Kostelany je westernové městečko, které přivádí Divoký Západ zpět k životu. Městečko zobrazuje reálný život západních kultur nejen autentickou podobou budov, ale především pak prostřednictvím westernových programů a akcí, které se v jeho prostorách v průběhu roku konají. Život se v městečku probouzí vždy na začátku sezóny v měsících květen a červen prostřednictvím tzv. Junior programu, který je určen především pro základní a mateřské školy. V průběhu letních měsíců probíhají programy v městečku dle kalendáře akcí. Mimo plánované akce lze prostory westernového městečka využít pro soukromé a firemní akce, k uspořádání oslav, svateb, firemních večírků, aj. Kromě prostor nabízíme i westernové programy: - stylové uvítání šerifem - prohlídka Ranče s výkladem stylového průvodce - kankánová show - ukázka umění práce s bičem místního šerifa - přepadení na míru Součástí hotelu je aqua centrum, jehož vybavení přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Najdete zde saunu, whirlpool, ochlazovací bazén, odpočívárnu a krytý bazén. Do aqua centra je vstup možný pouze po předchozí rezervaci, která Vám zaručuje soukromí v době Vámi plánované návštěvy. Otevřeno je dle provozní doby restaurace.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Kostelany 200
Telefon: +420 602 765 544
E-mail: [email protected]

> Komentáře