Dětský svět Kroměříž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský svět Kroměříž

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Navštivte unikátní zábavní park Dětský svět Floria, který nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí. Zatímco děti si u nás mohou hrát ve vnitřní nebo venkovní herně, pro ty starší jsme připravili několik sportovišť od skateparku, přes tenisové kurty až po beachvolejbalové či streetballové hřiště. A co v multifunkčním prostoru Dětský svět Floria najdete? - Pětipodlažní herní box se skluzavkami a prolézačkami - Obrovský nafukovací polštář, skákací hrad a velkou skluzavku - Bazén s balónky a skluzavkou pro ty nejmenší - Venkovní hernu s množstvím prolézaček a dalších atrakcí - Multifunkční hřiště, tenisové kurty a další sportoviště - Kavárnu, kde se mohou občerstvit malí i velcí návštěvníci. Do budoucna pro Vás také chystáme například velkou hrací laboratoř pro děti nebo laserovou střelnici. V plánu je též posilovna a prostory pro spinning či taneční sál.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Velehradská 4080
Telefon: 724 609 790
E-mail: [email protected]

> Komentáře