VAMBERECKÝ DRÁČEK | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

VAMBERECKÝ DRÁČEK

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

MC VAMBERECKÝ DRÁČEK, z. s. byl s nadšením založen v roce 2008. U zrodu byl nápad vedoucí Městské knihovny paní Martinové. Přidalo se pár šikovných maminek a Mateřské centrum bylo na světě. Na počátku stálo nadšení vambereckých maminek a snaha vytvořit ve Vamberku zázemí pro děti, které ještě nenavštěvují předškolní zařízení, ale rády si zařádí se svými vrstevníky. Rády bychom ale pořádaly v Dráčku aktivity nejen pro děti předškolkové. Tímto bychom chtěly velmi poděkovat městu Vamberk za prostory pro naše Mateřské centrum, které se nacházejí v budově na ulici Tyršova 260, kde můžeme být za symbolický pronájem a to 1,- Kč za rok a náš provoz je hrazen z rozpočtu. Děkujeme moc městu Vamberk, velmi si podpory vážíme. Jako maminky vedeme tuto neziskovou organizaci samostatně (pouze a jen maminky), dobrovolně a bez finančního ohodnocení. Více zde: https://mcdracek.webnode.cz/o-nas/

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Vamberk
Ulice: Tyršova 25

> Komentáře