Lesní penzión Vranov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní penzión Vranov

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ubytování LESNÍ PENZION VRANOV se nachází v klidném lesním prostředí přehrady, v blízkosti Vranovské pláže (1. místo kemp roku 2014, 3. místo kemp roku 2019) a je vzdálený 70 m od břehu hlavního jezera údolní nádrže (písčitý břeh). V penzionu je 8 třílůžkových pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením,ledničkou,WIFI a vybavením a 1 apartmán PREMIUM. Parkování u penzionu,uskladnění kol,posezení a možnost grilování. V blízkosti penzionu jsou dvě restaurace vhodné ke stravování. Vranovská přehrada umožňuje provozování vodních sportů, s půjčovnou sportovních potřeb pro surfování, projížďky na loďkách či šlapadlech a samozřejmě možnost rybaření. Národní park Podyjí pak vybízí k turistickým,cykloturistickým výletům a návštěvám památek: zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zřícenina Corštejn a vyhlídka na pohádkové rakouské město Hardegg. Lodní doprava provádí vyhlídkové okružní plavby (duben - listopad), speciálni plavby s ochutnávkou vín. Večerní plavby s hudbou a občerstvenim.

> Otevírací doba

otevřeno celý rok

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Šumná
Ulice: Vranovská pláž - Štítarský les 503
Telefon: +420 730 195 639
E-mail: [email protected]

> Komentáře