Městská knihovna Náchod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Městská knihovna Náchod

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Městská knihovna Náchod, o.p.s. je veřejná knihovna s univerzálním knihovním fondem. Jejím zřizovatelem je město Náchod. Knihovna je vzdělávacím, kulturním, informačním a setkávacím centrem města a je zcela bezbariérová. Parkoviště pro tělesně postižené se nachází za knihovnou. Knihovna sídlí od roku 1954 v domě ve stylu art deco na ulici Kamenice čp. 105. V přízemí a mezipatře se nachází půjčovna pro dospělé čtenáře, první patro patří dětem a ve druhém patře najdete studovnu/čítárnu a oddělení regionální literatury. Knihovna půjčuje knihy, noviny, časopisy, hudebniny i audioknihy, tematické kufříky, čtečku elektronických knih a deskové hry. Knihovna organizuje Náchodskou univerzitu volného času, Angličtinu pro seniory, Kurzy trénování paměti, výtvarný či divadelní kroužek pro děti, pořádá besedy se zajímavými osobnostmi, autorská čtení, výstavy, koncerty, kreativní dílny. V knihovně jsou přístupné stolní počítače, veřejný internet (v hale) a Wi-Fi.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Náchod
Ulice: Kamenice 105
Telefon: 491 423 338
E-mail: [email protected]

> Komentáře