Stezka siluet | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stezka siluet

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Naše společnost pro malé i velké návštěvníky připravila novou stezku, stezku siluet ptáků. Rozpoznat v přírodě ptáky není nic snadného, zvláště když z nich vidíte jen obrys na modrém pozadí oblohy. Na naší stezce si můžete vyzkoušet, zda ptáčky české přírody poznáte podle jejich siluet. Úvodní tabuli naleznete kousek od Zděné boudy na Havranově pěšině (zde). Dále Vás bude čekat asi půl kilometru dlouhá trasa s devíti tabulemi siluet. Nezapomeňte se ale dívat i okolo sebe. Podél stezky se ukrývají makety zvířat žijících v městských lesích. Na posledním panelu u Rytířského hradiště si můžete ověřit, že jste nalezli všechny a dovědět se něco o maskování ve světě zvířat. Aby byla stezka ještě zábavnější a Vy se naučili co nejvíce, jsou ptáčci vybaveni QR kódy. Po načtení kódů získáte informace o jednotlivých druzích nebo si poslechnete jejich zpěv. Abyste mohli kódy načítat, ne nutné si na začátku trasy u prvního panelu stáhnout aplikaci Les poznání. Aplikaci si můžete stáhnout i z domu.

> Otevírací doba

neomezeně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Zděna bouda

> Komentáře