Dětské hřiště Na Rozcestí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Na Rozcestí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Součástí oploceného parku o rozloze bezmála pět tisíc metrů čtverečních při souběhu ulic Na Rozcestí a Dlouhomostecká najdete dvě herní sestavy z akátového dřeva. Pro menší děti od 3 let je určena menší sestava hrádek Trojáček se třemi věžemi navzájem spojenými řetězovými mostky, doplněná horolezeckými úchyty, ocelovou skluzavkou a dvěma řetězovými houpačkami. Pro nejmenší je k dispozici vahadlová houpačka. Celá sestava prošla v roce 2017 kompletní revitalizací spočívající v přebroušení všech dřevěných komponentů a byla opatřena novým dvojitým nátěrem. Děti od 6 let mohou ke svým dobrodružstvím využít větší sestavu Vráťa s lanovými překážkami, žebříky a mostky, jednou řetězovou houpačkou a dvěma skluzavkami. Kryté pískoviště, občerstvení a sociální zázemí najdete v přilehlém sportovním areálu Na Rozcestí. Vstup do parku je volný a hřiště jsou v provozu celoročně od 9 do 19 hodin.

> Otevírací doba

celoročně 9:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec-Vratislavice nad Nisou
Ulice: Na Rozcestí

> Komentáře