Dětské hřiště Nad Školou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Nad Školou

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské hřiště v pohádkovém prostředí lesoparku Zámecký vrch při ulici Nad Školou je umístěno naproti objektu č. p. 1385. Herní prvek z tvrdého akátového dřeva v podobě hradu jakoby na tomto místě vyrostl sám. Původní povrchovou úpravu z roku 2010 a let následujících jsme v roce 2017 revitalizovali. Celý hrad prošel kompletním přebroušením všech dřevěných komponentů a nově byl opatřen dvojitým nátěrem. V novém kabátě je dětem od 6 let věku k dispozici lezecká stěna s úchyty, věž s lanovým žebříkem, vysoké ručkovadlo nebo řetězová dvojhoupačka. Menší děti od 3 let mohou využít klasickou skluzavku nebo velmi nízkou kladinu. V případě, že s sebou do batůžku ratolestem přibalíte křídy, kreativitě se meze nekladou na ploše kreslící tabule Čmáralka. V rámci udržitelnosti přírodního prostředí zde jako dopadovou plochu využíváme drcenou dřevěnou štěpku. Vstup na hřiště je volný celoročně od 9 do 19 hodin.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec-Vratislavice nad Nisou
Ulice: Nad školou

> Komentáře