ROYAL GARDEN APARTMENS *** | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ROYAL GARDEN APARTMENS ***

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

DOKONALÝ RELAX ... Solárně vyhřívaný bazén, opalování v lehátkách, posezení v romantické zahradě, vůně květin, zpěv ptactva a spousta zeleně, to vše Vás nabije pozitivní energií. DOVOLENÁ S DĚTMI ... Ideální místo pro rodiny s dětmi různého věku. Hloubka v bazénu jev 1/3 jen 80 cm, zbylá část je postupně až 2m hluboká. Velikost bazénu je 5m x 9 m. Areál je uzavřený, hosté zde mají své soukromí. PŘÍRODA ... Příroda Vranovské přehrady Vás uchvátí! Zvláště pak plavba lodí po celé přehradě okolo rozmanitých zákoutí a skal vypínajících se do výšky. Výlet lodí po Vranovské přehradě můžete spojit s ochutnávkou vína přímo na palubě. SPORT A VÝLETY ... Vodní sporty, volejbal, minigolf, tenis, lodičky, šlapadla, tobogán, jachting, adrenalínové sporty – to vše a mnohem více, si můžete vyzkoušet na přehradě. Milovníci historie ocení návštěvy při prohlídkách hradů a zámků, které jsou v blízkosti.

> Otevírací doba

dle wwww stránek

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Šumná
Ulice: Štítary 219
Telefon: +420 602 587 658
E-mail: [email protected]

> Komentáře