9. ročník Strollering Závody kočárků ve sportovní chůzi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

9. ročník Strollering Závody kočárků ve sportovní chůzi

Foto: Sandra Jandová

> Termín

05.04.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

V neděli 5. dubna 2020 v 15 hodin odstartují ve sportovně-rekreačním areálu Ladronka na Břevnově již deváté Závody kočárků - závody ve sportovní chůzi. Letošní pražský ročník Závodů kočárků se koná ve sportovně-rekreačním areálu Ladronka na Břevnově a opět si můžete toto zábavně sportovní odpoledne užít společně s divadlem Mazec. Celý výtěžek ze startovnéhoa Strollboly bude věnován čtyřleté Terezce Knappové, která trpí dětskou mozkovou obrnou, a které chce Strollering ® tým pražských Závodů kočárků pomoci alespoň touto cestou. Těšit se můžete na doprovodný program vystoupení divadla Mazec, závody dětí s kočárky, na odrážedlech a koloběžkách, sportovní koutek pro děti, malování na obličej, Strollbolu (Strollering® tombolu s hodnotými cenami) atd. Podstatou samotných závodů je CHŮZE s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering ® – outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD. Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů : pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny , kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně. Startovné je 200 Kč za kočárek a je na Vás, kolika kategorií se zůčastníte

> Otevírací doba

start ve 13:00
předpokládaný konec 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Park Ladronka
Telefon: 721 865 984
E-mail: [email protected]

> Komentáře