Klub maminek Dvoreček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub maminek Dvoreček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

PROČ PŘIJÍT DO DVOREČKU? Černilov rozhodně není obcí, která by se vylidňovala. Ba právě naopak. Mnoho lidí se sem nově stěhuje, ulice se hemží maminkami a tatínky s kočárky nebo s potomky na různých kolech a kolečkách… Při tomto hemžení na „Malé“ a „Velké“ straně Černilova jsme se potkávali a uctivě zdravili, až jednoho dne se stalo něco nového – vznikl Dvoreček. Tedy klub maminek (a dětí a babiček a tatínků a tak dále), klub pro všechny, které toho baví víc, než jen doma během rodičovské dovolené uklízet, prát, vařit a občas vyrazit na nákup… Rodičovská dovolená se může lehce zvrtnout v únavný stereotyp a kluby maminek (či mateřská a rodičovská centra) jsou na to výborným lékem. Dvoreček mnohým z nás dal novou dimenzi do života. Stal se pro nás místem, kde se můžeme setkávat, poznávat se, radit si, realizovat se, vzájemně se něco přiučit, inspirovat se, podporovat, povzbuzovat, cítit se dobře a uvolněně.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Černilov
Ulice: Černilov 215
E-mail: [email protected]

> Komentáře