Knižní festival Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Knižní festival Ostrava

> Termín

28.2.2020 - 29.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Druhý ročník Knižního festivalu Ostrava se uskuteční 28. - 29. února 2020 na Černé louce Ostrava. Novinky a to nejzajímavější z knižní produkce představí nakladatelé všech žánrů z celé České republiky. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program, autogramiády, setkávání s autory, workshopy, přednášky, odpočinkovou zónu s kavárnou či zónu pro děti a mnoho dalšího. Tváří ročníku 2020 je skvělá herečka Iva Janžurová, která také samotný festival otevře! Průběžně budeme doplňovat všechny novinky a aktuality. Více také na www.kniznifestival.cz. KDY: 28. - 29.2. 2020, 10:00 - 18:00 KDE: pavilon A, Černá louka Ostrava VSTUPNÉ: Dvoudenní 180 Kč - dospělí 100 Kč - děti od 6 let, studenti (s platným studentským průkazem), důchodci nad 63 let včetně (po předložení občanského průkazu), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů 450 Kč - rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti) Zdarma - děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P Jednodenní 100 Kč - dospělí 50 Kč - děti od 6 let, studenti (s platným studentským průkazem), důchodci nad 63 let včetně (po předložení občanského průkazu), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů 240 Kč - rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti) 30 Kč - hromadný vstup pro školy (min 20 osob) Zdarma - děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P Prodej přes Ostravainfo, online, prodej během festivalu v Pavilonu A. Více informací www.kniznifestival.cz/cz/navstevnik.

> Otevírací doba

10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Černá louka 3235

> Komentáře