Plavecký bazén Cheb | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Plavecký bazén Cheb

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Městský plavecký bazén se nachází v Chebu na ulici Obětí nacismu 16. Jedná se o krytý bazén sloužící školám, veřejnosti, plaveckým oddílům, potápěčům a jiným organizacím. Bazén je vybaven vyznačenými plaveckými dráhami, startovacími bloky a 2,5m vysokou skokanskou věží. Dále nabízí zázemí v podobě pánských a dámských šaten s uzamykatelnými skříňkami. V prostorách plaveckého bazénu naleznete i parní komoru, která je součástí vstupenky a dětské brouzdaliště s teplou vodou. V dalších prostorách je pak možné využít služeb masérů, kadeřnice, kosmetičky a pedikérky. Pro každého návštěvníka jsou zdarma připraveny automaty s pitnou vodou. Zájemci o častější plavání si mohou zakoupit cenově zvýhodněné permanentní vstupenky. Parametry plaveckého bazénu: délka bazénu je 25m, šířka 12.5m vyznačené plavecké dráhy, startovací bloky, 2.5m vysoká skokanská věž pro relaxaci parní komora (sauna) moderní šatnové uzamykatelné skříňky moderní potravinové automaty zdarma pitný režim v zázemí bazénu v případě plaveckých závodů mohou diváci využít tribunu Parametry sauny: pánská – rozměry 3×2,5 m, teplota 52 °C dámská – rozměry 2,5×2,5 m, teplota 47 °C

> Otevírací doba

Otevírací doba: dle aktuálního rozvrhu na www.sportovistecheb.cz

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Cheb
Ulice: Obětí nacismu 1127/16
Telefon: 354 433 500
E-mail: [email protected]

> Komentáře