Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka na zámku Chvaly, aneb nejen večerníčky Zdeňka Smetany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka na zámku Chvaly, aneb nejen večerníčky Zdeňka Smetany

> Fotogalerie

> Termín

8.2.2020-10.5.2020

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka či Malá čarodějnice. To jsou nejznámější večerníčky Zdeňka Smetany, které nepochybně patří k mnohým vzpomínkám na dětství. Smetanův pohádkový svět je však mnohem větší! Objevte společně s námi bohatou fantazii a výtvarný rukopis českého výtvarníka, scénáristy a animátora, který svou tvorbou těší další a další generace. Ve správném pohádkovém světě však nesmí chybět čas na hraní. A ten si u nás také užijete! V interaktivní části výstavy na vás čeká fotokoutek, herna, animační dílna i promítání Pohádek z mechu a kapradí. Výstavu můžete navštívit od 8. února do 10. května 2020, denně od 9 do 18 hodin. Těšíme se na Vás! Ceník vstupného: dospělý 70 Kč; děti, studenti, senioři a ZTP/P 40 Kč, rodinné vstupné 190 Kč. V ceně vstupného je prohlídka zámeckých prostor i souběžně probíhajících výstav v Prodejní galerii i Kočárovně.

> Otevírací doba

Denně 09:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Zámek Chvaly, Na Chvalské tvrzi 857

> Komentáře