KOSMOHRÁTKY - KOUZELNÝ KARNEVAL 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KOSMOHRÁTKY - KOUZELNÝ KARNEVAL 2020

> Termín

16.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ahoj kluci a holky, ahojte dospěláci, pro letošní rok jsme si pro vás připravili nový zábavný animační pořad KOSMOHRÁTKY s JIRKOU HADAŠEM. Autorský projekt populárního kouzelníka Jiřího Hadaše s názvem KOUZELNÝ KARNEVAL je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Každoročně si pro malé kamarády připravujeme nový zábavný animační pořad, který startuje začátkem roku zimním karnevalovým turné po celé České republice. Pro rok 2020 jsme si pro kluky a holky připravili nový animační pořad KOSMOHRÁTKY. Čeká nás kouzelné cestování a podivuhodné dobrodružství ve vesmíru. Kapitánem vesmírné lodi bude samozřejmě kouzelný Jirka Hadaš. Během 120 minutové vesmírné cesty, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si při originálních hrách, vyzkouší si start kosmické rakety, společně vyrobíme velké vesmírné dělo a budeme lovit „ufouny“ a také proletíme černou díru! Nebude samozřejmě chybět ani oblíbená škola kouzel. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a opět dostanou dárečky od našich partnerů zimního turné KOUZELNÝ KARNEVAL 2020 společností Topnatur, Albi a GoGen a také našich oblíbených časopisů Mateřídoušky a Sluníčka.

> Otevírací doba

15:00 až 17:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Bílovice

> Komentáře