Letní příměstský tábor Intellectus - Vyzkoušej si sám (robotika, IT, matematika, fyzika) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor Intellectus - Vyzkoušej si sám (robotika, IT, matematika, fyzika)

> Termín

27.7.2020 - 31.7.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Netradiční příměstský letní tábor s názvem Vyzkoušej si sám aneb Robotika, informatika, matematika i fyzika v praxi je jako stvořený pro všechny tvořivé a zvídavé děti, které touží vyzkoušet si na vlastní kůži pokusy, pochopit jak funguje robot či počítač a ještě si pěkně procvičit mozek při logických úvahách a hádankách. Tábor je vhodný pro kluky i pro holky, které technické a přírodní vědy lákají. Při každé části programu si účastník najde něco co ho bude bavit – ať už víc inklinuje k počítačům, míchání chemikálií nebo třeba hlavolamům. Lektor Michal i lektorka Domča rádi všem bystrým dětem představí fakta z oblasti přírodních a technických věd tak, jak se s nimi můžeme běžně v životě potkat. Budeme se věnovat i tématům, která si děti samy vyžádají, je tedy možné že narazíme na motory aut, optiku ale i nějaký ten matematický špek nebo chemický výbušný pokus. Na své si přijdou i zájemci o robotiku a programování, protože Michal je nejen fyzik a matfyzák, ale také zapálený lektor kroužků robotiky a programování. Všechny ač rozličné aktivity si budeme propojovat dohromady pomocí her. A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven a aktivně odpočívat. Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17. hod. Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí. Tábor probíhá na Talentpointu Budějovická (ZŠ Poláčkova). Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnuse. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte. Tábor je vhodný pro děti od 8 let, zkušenost s programováním ani předchozí přírodovědné znalosti nejsou podmínkou. Harmonogram:Konkrétní harmonogram dní bude brzy doplněn. Můžete se ale těšit na: * fyzikální pokusy se zvukem i světlem * chemické pokusy plné barev a občasného menšího výbuchu * výrobu mnoha vlastních udělátek – je možné že si odnesete kluzák, vozítko Myšohryz nebo třeba tajný neviditelný vzkaz * základy programování a robotiky včetně mnoha zajímavých aplikací do praxe. Změna programu vyhrazena z důvodu počasí či jiných nepříznivých okolností. Program se vždy snažíme dodržet nebo adekvátně nahradit. Turnus je osvědčený z loňských let. Pokud se ale někomu program loni líbil, nemusí se bát přihlásit znovu. Aktivity a témata upraví lektoři podle zájmu dětí a nudit se tedy nebudou ani loňští účastníci!

> Otevírací doba

9:00-7:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Poláčkova 1067/3, 140 00 Praha
Telefon: 739439359
E-mail: [email protected]

> Komentáře