Kreslená a počítačová animace v Muzeu Karla Zemana | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreslená a počítačová animace v Muzeu Karla Zemana

> Termín

02.03.2020 - 15.06.2020
05.03.2020 - 18.06.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Máte doma děti, které rády kreslí a mají tolik fantazie, že se jim už nevejde do kapes? Využijte jejich talentu a přihlaste je na kroužek kreslené a počítačové animace v Muzeu Karla Zemana! Pod vedením zkušené lektorky ze spolku Ultrufun budou děti kreslit na prosvětlovacích LEDdeskách. Své výtvory se naučí rozpohybovat a upravovat ve specializovaných počítačových programech Adobe After Effects a Premiere. Pozadí, prostředí a výtvarné návrhy budou vytvářet na Ipadu. Cílem kroužku je vytvořit samostatně či společně jeden nebo více krátkých animovaných filmů a postprodukčně je doladit k dokonalosti, tak aby mohly např. vycestovat na festivaly animace. Na konci škol. roku pak proběhne slavnostní premiéra všech filmů na velkém plátně v pražském kině pro rodiče i přátele. Vybírat můžete hned ze dvou termínů! Děti mohou chodit v pondělí 17–19h se začátkem od 02. 03. 2020, nebo ve čtvrtek 17–19h se začátkem od 05. 03. 2020. Cena za kroužek (16 dvouhodinových lekcí) je 4 200 Kč a zahrnuje veškerou techniku, počítačové programy a další materiály. Doporučeno pro děti od 11 let. Podrobné informace a přihlášky najdete na http://bit.ly/krouzky_jaro2020.

> Otevírací doba

17:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Saská 3
Telefon: +420 724 341 091
E-mail: [email protected]

> Komentáře