Restaurace Kart Arena Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Kart Arena Brno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.1  (7x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

MOTOKÁRY BRNO - Zábava pro všechny věkové generace. Jezdit budete na - Elektrických motokárách OTL.it. Závodit budete na motokárové dráze o délce 320m. Vybavení restaurace: kapacita je více jak 120 míst, teplá i studená kuchyně, restaurace je oddělena od dráhy plastovými okny pro lepší sledování provozu na trati, odhlučnění a klimatizace velkoplošná obrazovka pro videoprojekce,vyhlídková prosklená terasa, monitory pro zobrazení aktuálních časů a statistik právě probíhajícího závodu, dětský koutek venkovní zahrádka MOTOKÁRY - DĚTSKÉ JÍZDY Děti do výšky 135 cm. Jízda na 1 nebo 2 rychlost, podle zručnosti dítěte a posouzení traťového komisaře. Vyhrazený čas pro jízdy v sobotu a v neděli od 9:30 do 11:00, popřípadě ve všední dny od 12:00 do 15:00. Pro objednání dětské nebo dvousedadlové motokáry je nutná rezervace ! Děti jezdí pouze ve vyhrazené časy. Jízdy na motokárách nejsou věkově omezené, jen Vy, rodiče, víte nejlépe, zda na to dítě stačí (fyzicky i psychicky). Věk dětí je pouze orientační, postupuje se velice individuálně, hodně záleží na délce nohou. O tom, zda je dítě způsobilé jízdy rozhoduje mechanik. Děti jezdí na rychlostním stupni 1 a 2. Tento stupeň je na odborném posouzení mechanika. Děti jezdí na odpovědnost dospělého doprovodu. Připravíme Vám i narozeninovou oslavu! Co pro Vás můžeme udělat a zařídit? Co můžeme nabídnout? MOTOKÁRY Můžete si užít jízdu na elektrických motokárách Uspořádáme pro Vás závody včetně rozjížděk a hlavního závodu Obdržíte medaile a diplomy nebo poháry pro vítěze OBČERSTVENÍ Uvaříme speciální menu na míru Nabídneme Vám široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů ZÁBAVA Připravíme vám posezení dle počtu osob na míru Můžete si zajezdit a zadriftovat na Crazy Carts Můžete si vyzkoušet jízdu na speciálním simulátoru a dát závod jako pilot F1 Disponujeme mediálním zařízením, můžete využít projektor apod. Pro děti máme připravený dětský koutek VHODNÉ PRO MENŠÍ SKUPINY DO 20 OSOB V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

> Otevírací doba

11:00 - 22:00 Pondělí - Sobota
11:00 - 21:00 Neděle

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Křížkovského 51/516
Telefon: 530515530
E-mail: [email protected]

> Komentáře