Festival pro čolka – Outdoorový festival o přírodě v přírodě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival pro čolka – Outdoorový festival o přírodě v přírodě

> Termín

16.05.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už jste měli čolka, skokana nebo užovku na dosah ruky? Potkejte se s nimi naživo v krásné přírodě Kurovického lomu. Ekologický festival nabídne nabitý program plný přírody, vzdělání i adrenalinu. Poznejte mnohé o nádherné přírodní lokalitě Kurovického lomu a nasajte její vůni a život, objevte skrýš skokana zeleného, zaposlouchejte se do uklidňujícího koncertu kuňky ohnivé a zažijte spoustu akce v rámci doprovodného programu, který pro vás připravují lektoři Tokaheya. Na co se můžete těšit? Lanové aktivity Lukostřelba Rafting Slackline Komentovaná prohlídka se zoologem Dušanem Trávníčkem o zajímavostech Kurovického lomu Ukázka chovu včel a prodej výrobků z včelích produktů Barefoot workshop Výroba přírodní kosmetiky Muzeum odpadu Beseda s Czech Zero Waste o životě bez odpadu Ukázka řemeslné tvorby Možnost návštěvy tvrze v Kurovicích Dobré a zdravé jídlo z lokálních zdrojů Točené pivečko ze Záhlinického pivovaru

> Otevírací doba

9.00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kurovice
Ulice: Kurovický lom

> Komentáře