Josefovský Masopust 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Josefovský Masopust 2020

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Čtvrtý ročník masopustu v pevnostním městě Josefově. Součástí celodenního programu je pestrobarevný průvod městem, požehnání průvodu velitelem pevnosti i slavnostní střelba, řemeslný jarmark s tradičními masopustními pochutinami, lokální pivo „Josefovský Šancovák“, soutěž o nejlepší koblihy, hra pro malé i velké, sklizeň jitrnic a další doprovodný program v unikátních kulisách pevnostního města Josefova. Program: 9:00-16:00 Řemeslný jarmark a tradiční masopustní pochutiny na Bastionu I 10:30 - 11:30 Masopustní průvod městem s hudbou, tancem a veselím, start na Bastionu I, zastávka na náměstí před velitelstvím, na Bastionu IV a před kostelem. Veřejnost v maskách vítána! Doprovodný program: 10:00 Čerti na hradě, BOĎI Jaroměř 12:00 Vyhlášení soutěže o nejlepší masopustní koblížek 13:00 Folklórní soubor BARUNKA z České Skalice s hudebním doprovodem souboru RITORNELLO Michaela Pospíšila 14:00 Kašpárek na Skalním Hradu, BOĎI Jaroměř 9:00-10:30 a 12:00-15:00 bude probíhat masopustní hra "Hrrr na ně, do zbraně"

> Otevírací doba

9:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Jaroměř
Ulice: Okružní 34
Telefon: 491 812 343
E-mail: [email protected]

> Komentáře