Fašank ve Veselí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Fašank ve Veselí

> Termín

22.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Průvod masek, zabíjačkové pochutiny, hudební a divadelní vystoupení, karneval na ledu a fašanková zábava s pochováváním basy. To vše nás čeká v rámci fašankového Veselí… Prodejní trhy můžete navštívit na Bartolomějském náměstí od 10 hodin. Sem také v 10 hodin vyrazí průvod masek. Ty, kdo nemají masku připravenou, zveme k výrobě fašankové masky od 9 hodin v prostorách Městské galerie na Panském dvoře. Průvod masek v čele s dechovou hudbou Šohajé vyrazí z Panského dvora směrem na sídliště Chaloupky. Pokud nestíháte celý průvod, nebo bydlíte na sídlišti Chaloupky, zastavte se, vyhlédněte z oken, spatříte krásné pouliční představení Divadlo Studna. Průvod dále pokračuje k jezu, kde nás ochromí svou odvahou otužilci. Ryby nebudou plavat jen v Baťově kanálu ale i na souši (o což se postarají komedianti z divadla V.O.S.A.). Konečným zastavením průvodu je Bartolomějské náměstí, kde dostanou prostor kromě Dechová hudba Šohajé dechové hudby ještě děti z mateřské školky a místní folklorní skupiny. Odpoledne zveme masky ke kluzišti, kde pořádá Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou karneval na ledu. Fašanková zábava s koštem kořalek a místních specialit začíná na Panském dvoře v 18 hodin. Těšit se můžeme na hudebníky z Cimbálová muzika Růža a tanečníky ze SLPT Radošov. V ceně vstupného je zahrnutý košt kořalek a ochutnávka výrobků místních řezníků (do vyčerpání zásob). Večer se můžete těšit také na pochovávání basy v podání členů Souboru lidových písní a tanců Radošov. Vstupné na zábavu 100Kč.

> Otevírací doba

v 9:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Veselí nad Moravou
Ulice: Náměstí Míru 667
Telefon: 518 321 881
E-mail: [email protected]

> Komentáře