Brnohraní v Tržnici | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Brnohraní v Tržnici

> Termín

24.1.2020 - 25.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Brnohraní je série akcí pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Akce se bude konat 24.-25. ledna 2020 v Tržnici na Zelňáku (ve 3. patře), která je spolu s obchodem Planeta Her pořadatelem akce. V Tržnici jsme už potřetí a minulé akce byly velmi vyvedené, tak doufáme, že se to povede zase:) Hrát se bude v pátek od 15-21 a v sobotu od 9-21 hod a přijít může skutečně každý. Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry máme pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde!;) K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek. Hlavně přijďte! Na akci se budou podílet přední české deskoherní firmy, jako jsou Mindok, Albi, Piatnik, Blackfire či Rexhry a také brněnský obchůdek Planeta Her. Kromě hraní tak budete mít možnost tam deskovky i výhodně koupit přímo na stáncích těchto firem;) Stejně jako vždy vám budeme moc vděční, pokud budete na akci přes Facebook zvát i své kamarády. Naše předchozí akce se moc podařily a rádi bychom na ni navázali i na novém pěkném místě. Na akci je symbolické vstupné - 40 Kč pro dospělé a 20 Kč pro děti starší 6 let. Přímo v objektu tržnice je spousta krámků, kde se můžete něčím dobrým občerstvit;)

> Otevírací doba

pátek 15:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Zelný trh 14–16

> Komentáře