Avatar herna - herna virtuální reality v Praze | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Avatar herna - herna virtuální reality v Praze

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.8  (6x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Největší herna virtuální reality v Praze 3 oddělené herní místnosti s nejmodernějšími VR technologiemi pro hraní i sledování až pro 5 lidí, to vše na 150 m². Děti mají zvláštní schopnost vytvářet si své vlastní světy. Ve virtuální realitě se proto budou cítit ve svém živlu. Třeba v pohádkové hře Invasion se ocitnou v kůži roztomilého králíčka a s pomocí kamaráda budou zachraňovat Zemi před invazí mimozemšťanů. Také se můžou ponořit do oceánských hlubin a pozorovat podmořský svět, nebo se stát orlem a proletět se v oblacích. Nejoblíbenější hrou pro děti je u nás je Job Simulator, kde děti vstoupí do světa, kde všechnu práci dělají roboti, plní zadané úkoly, nebo se jen tak poflakují v obchodě, ve fast foodu nebo v opravně aut. Působivé jsou také filmové mini příběhy Disney movies ve virtuální realitě. Děti by si určitě neměly nechat ujít setkání s Lairsem nebo s hadem Kaa. Můžete u nás uspořádat narozeninovou oslavu na klíč a většinu her si zahrají jak děti, tak rodiče. Tak se s námi pojďte pobavit a vyzkoušet si virtuální realitu na vlastní kůži.“ AKCE PRO ŠKOLY Přinášíme do vzdělávání nový prvek zábavy. Opusťte na chvíli školní lavice a pojďte si výuku zpestřit do světa virtuální reality. Žáci se můžou vydat např. na exkurzi po planetě Mars, vyzkoušet si simulaci reálného pracovního dne, procestují části světa, o kterých se píše v učebnicích a kam by se jinak nedostali, ocitnou se uvnitř vesmíru, nebo se stanou červenou krvinkou v krevním oběhu. Umíme připravit výukový program na míru a můžeme přijet přímo k vám do třídy! V naší herně pořádáme i narozeninové oslavy.

> Otevírací doba

PO-NE 12:00- 22:00h

při rezervaci předem možno až do 22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Ocelářská 17 (2.p.)
Telefon: +420 223 005 611
E-mail: [email protected]

> Komentáře